11001.
Beendet 479. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Olvashatatlan jelzéssel, magyar festű, működött a XX. sz. elején Sopron főtere. Olaj, vászon, keretben. 55x70 cm