10930.
Beendet 479. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 500 HUF
25,75 EUR, 29,69 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Tavaszi séta. Olaj, karton. 33,5x49,5 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.