10955.
Beendet 479. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Azonosítatlan jelzéssel: Házak a hegyoldalban. Vegyes technika, papír. Jelzett, üvegezett keretben 15x20 cm