Foto Zahl der Lose: 580
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3251034
16255
479
Photo
cca 1865 Hölgy portréja, keményhátú fotó jelzés nélkül, 10,5×6,5 cm
3251042
16256
479
Photo
cca 1870 Hölgy egész alakos portréja, keményhátú fotó Licskó pesti műterméből, foltos, 10,5×6,5 cm
3251079
16257
479
Photo
cca 1880 Pap két férfivel, keményhátú fotó a Skoff Testvérek pápai műterméből, 10,5×6,5 cm
3251084
16258
479
Photo
cca 1910 Elsőáldozó kislány portréja, keményhátú fotó Ravasz Imre aradi műterméből, hátoldalon sérüléssel, 10,5×6,5 cm
3251089
16259
479
Photo
cca 1870 Idős asszony portréja, keményhátú fotó Deák László kalocsai műterméből, foltos, sérült, 10,5×6,5 cm
3251076
16260
479
4400
Photo
cca 1880 Férfiportré, keményhátú fotó Irma Seemayer műterméből, ritka, 10,5×6,5 cm
3242340
16261
479
Photo
cca 1890 Fiatal hölgyekről készült 3 db portré, keményhátú fotók Dunky fivérek kolozsvári műterméből, egyiken Kimpel Antalné, feltehetően Kimpel Antal (1862-1947) Erdélyi Gazdaköri Egylet későbbi díszelnökének felesége, kopott és részben foltos, 10,5×6 cm 3242343
16262
479
Photo
cca 1890 Fiatal hölgy portréja, keményhátú fotó Kató József kolozsvári műterméből, kopott és kissé foltos, 10,5×6,5 cm
3242345
16263
479
Photo
cca 1885-90 Fiatal hölgy és férfi portréja, 2 db keményhátú fotó Császár és Feistmantel kolozsvári műterméből, egyiken Feistmantel neve tollal áthúzva, kopott és kissé foltos, 10,5×6,5 cm
3242347
16264
479
Photo
cca 1890 Fiatal férfi portréja, keményhátú fotó Császár J. kolozsvári műterméből, jó állapotban, 10,5×6,5 cm
3242206
16265
479
Photo
cca 1870 Női portré, keményhátú fotó Gévay Béla pesti műterméből, 10×6,5 cm
3242207
16266
479
Photo
cca 1870 Női portrék, 2 db keményhátú fotó Franz Korbel és Karl Schneider bécsi műterméből, 10,5×6,5 cm körüli méretben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF