Bücher: Technik Zahl der Lose: 44
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3271018
20732
479
Books: Technics
Balogh József: Villamos csengettyűk és házi telefonok. Bp., 1919, "Pátria." Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval. 3227386
20733
479
Books: Technics
Kaltenbach Henrik - Tóth Géza - Lehoczky Béla: A sportrepülő könyve. [Kassa], 1944, "Wiko." 3. kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.
3264762
20734
479
Books: Technics
Ipari szakkönyvtár 4 kötete: Kovács Géza: Falfestő- és mázolómunkák, Bp., 1983, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés
3271867
20735
479
Books: Technics
Dr. Vajda Pál: Magyar alkotók - Creative Hungarians. Szerk.: Kajetán Endre. Illusztrálta: Khell Csörsz. Bp., 1975.,Novex. Benne Hell Miksa, Kempelen Farkas, Jedlik Ányos, Bolyai János, Puskás Tivadar, Kandó Kálmán, Kármán Tódor, Szilárd Leó, Neumann János és mások. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (28./100) példány.
3266887
20736
479
Books: Technics
Péter Gyula: Kerámiaipari kemencék. Bp. 1982, Műszaki, műbőr kötés szakadt papír védőborítóval. 3266884
20737
479
Books: Technics
dr. Gyulai Ferenc: Fényképészmester könyve. Bp., 1962. Táncsics, kopott kartonált papírkötés.
3266890
20738
479
Books: Technics
Dr. ing. Werner Heiligenstaedt: Ipari kemencék hőtechnikai számításai. Ford.: Dr. Bauer Alfréd. Bp., 1958, Műszaki, sérült egészvászon kötés, bejelölésekkel. 3266844
20739
479
Books: Technics
A gépjáróművezetői vizsga műszaki tudnivalói (A folyékony tüzelőanyagüzemű gépjáróművekről) kérdés-feleletben és tájékoztatás a balesetek alkalmával szükséges tennivalókról. Vezérfonal a tanuláshoz. Legújabb, javított kiadás, szemléltető ábrákkal. Bp., [1947], Közlekedésrendészeti Szakkönyvek Kiadóhivatala (Fővárosi Nyomda Rt.), 36 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval. 3191366
20740
479
Books: Technics
Palotás László et al.: Hidak. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
3191352
20741
479
Books: Technics
Tőry Kálmán: Az Al-Duna szabályozása. Vízügyi Történeti Füzetek 5. Bp., 1972, Vízdok. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, volt könyvtári példány.
3245449
20743
479
2200
Books: Technics
Molnár Gyula: Gépkocsi alapismeretek köny + mellékletek. [Bp., én., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet], 155 p + 48 t. Színes és fekete-fehér ábrákkal. Félvászon kötésben 3248014
20744
479
Books: Technics
4 darab repüléssel kapcsolatos technikai könyv. Szentesi György: A hangrobbanástól a hőhatárig. Zsabrov: A repülés elmélete és technikája. Primenko: Lökhajtásos motorok. Tardos Béla: Sportrepülőknek a légkörről. Borítókon sérüléssel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF