Bücher: Technik

Zahl der Lose: 44

Balogh József: Villamos csengettyűk és házi telefonok. Bp., 1919, "Pátria." Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
20732.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kaltenbach Henrik - Tóth Géza - Lehoczky Béla: A sportrepülő könyve. [Kassa], 1944, "Wiko." 3. kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.
20733.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ipari szakkönyvtár 4 kötete: Kovács Géza: Falfestő- és mázolómunkák, Bp., 1983, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés
20734.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Vajda Pál: Magyar alkotók - Creative Hungarians. Szerk.: Kajetán Endre. Illusztrálta: Khell Csörsz. Bp., 1975.,Novex. Benne Hell Miksa, Kempelen Farkas, Jedlik Ányos, Bolyai János, Puskás Tivadar, Kandó Kálmán, Kármán Tódor, Szilárd Leó, Neumann János és mások. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (28./100) példány.
20735.

Rufpreis:
1 600 HUF

Péter Gyula: Kerámiaipari kemencék. Bp. 1982, Műszaki, műbőr kötés szakadt papír védőborítóval.
20736.

Rufpreis:
1 600 HUF

dr. Gyulai Ferenc: Fényképészmester könyve. Bp., 1962. Táncsics, kopott kartonált papírkötés.
20737.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. ing. Werner Heiligenstaedt: Ipari kemencék hőtechnikai számításai. Ford.: Dr. Bauer Alfréd. Bp., 1958, Műszaki, sérült egészvászon kötés, bejelölésekkel.
20738.

Rufpreis:
1 200 HUF

A gépjáróművezetői vizsga műszaki tudnivalói (A folyékony tüzelőanyagüzemű gépjáróművekről) kérdés-feleletben és tájékoztatás a balesetek alkalmával szükséges tennivalókról. Vezérfonal a tanuláshoz. Legújabb, javított kiadás, szemléltető ábrákkal. Bp., [1947], Közlekedésrendészeti Szakkönyvek Kiadóhivatala (Fővárosi Nyomda Rt.), 36 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval.
20739.

Rufpreis:
1 000 HUF

Palotás László et al.: Hidak. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20740.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tőry Kálmán: Az Al-Duna szabályozása. Vízügyi Történeti Füzetek 5. Bp., 1972, Vízdok. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, volt könyvtári példány.
20741.

Rufpreis:
1 000 HUF

Molnár Gyula: Gépkocsi alapismeretek köny + mellékletek. [Bp., én., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet], 155 p + 48 t. Színes és fekete-fehér ábrákkal. Félvászon kötésben
20743.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

4 darab repüléssel kapcsolatos technikai könyv. Szentesi György: A hangrobbanástól a hőhatárig. Zsabrov: A repülés elmélete és technikája. Primenko: Lökhajtásos motorok. Tardos Béla: Sportrepülőknek a légkörről. Borítókon sérüléssel.
20744.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF