1909 Korneuburg, Feldmässiges Wasserreservoir, K.u.K. Eisenbahn u. Telegrafen-Regiment. Verlag J. L. / Cs. és kir. vasúti és távirati ezred víztározója, tábori vasút, gőzmozdony, vonat / Austro-Hungarian Railway and Telegraphy Regiment, water reservoir with K.u.K. soldiers, field railway, locomotive, train (EM)
1916 Győzelmes lovasütközet / Siegreiche Reiterattacke! / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard. S. St. W. 209. (kopott sarkak / worn corners)
1897 Vorläufer) Köszöntés Tata-Tóvárosról és Budapestről! Az 1897. évi császári hadgyakorlatok emlékéül II. Vilmos császár és Ferenc József / Greeting from the k.u.k. military maneuvers. Franz Joseph and Wilhelm II. Koppe A.L. Art Nouveau, floral, litho (EB)
1915 Budapest IX. Gyáli úti honvéd helyőrségi kórház: dr. Szepesi Sándorné, Burza Károlyné és dr. Molnár L. Elek sérült katonákkal, orvosok, nővérek. photo
Obersalzberg (Berghof von Adolf Hitler) vor und nach der Zerstörung - 2 db modern két részes kinyitható panorámalap Hitler náci rezidenciájáról a szétlövés előtt és után / 2 modern 2-tiled folding panorama postcards before and after destroying Hitler's Nazi residence
1943 Boldog Újévet kíván... "Magyarország kitartása és áldozatkészsége teszi győzelmessé fegyvereinket!" Tábori Postai Levelezőlap / WWII Hungarian military field postcard with New Year greetings and irredenta propaganda (b)