Keramiken Zahl der Lose: 204
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2965118
11186
478
Art-ceramics
cca 1900 Satsuma nagy méretű kerámia dísztál, préselt és festett mintával, jelzés nélkül, kis kopottsággal, d: 36 cm
3182949
11187
478
Art-ceramics
Sarkadi Árpád: Raku nagyméretű gyümölcsös kínáló. Jelzett, 42x43x17 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3233979
11188
478
Art-ceramics
3215877
11189
478
14000
Art-ceramics
Nagyméretű alföldi miskakancsó, jelzett, kis kopással, m: 32 cm
3258033
11190
478
Art-ceramics
Régi népi, fejes kerámia váza, jelzés nélkül, minimális csorbákkal, m: 26 cm
3258526
11191
478
Art-ceramics
Izsépy Margit: Afrikai nő. Kerámia, jelzés nélkül, kis kopással, m: 24,5 cm 3258408
11192
478
Art-ceramics
Király Károly: Kétágú mécsestartó. Jelzett, kis gyári mázhibával, m: 31 cm 3255297
11193
478
Art-ceramics
cca 1930, Hódmezővásárhely váza, címkével jelzett, szájánál mázhibával, m: 24,5 cm
3239725
11194
478
Art-ceramics
Fekete János (1929-1999): Nagyméretű hármas fali gyertyatartó. Jelzett, feliratos, 32x39 cm /// / KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
3180550
11195
478
Art-ceramics
cca 19. sz. második fele, Nagyméretű antik osztrák fehérkerámia dísztál. Jelzett, hátoldalon sérüléssel, d: 44 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3255284
11196
478
7500
Art-ceramics
Iparművész kavicsváza, jelzés nélkül, m: 14 cm 3254506
11197
478
Art-ceramics
Romhányi Cserépkályhagyár csempe mesemintával. Jelzett, mázas kerámia, 19,5x19,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF