https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 73

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1992. "A kosárlabdasportért 50 / 1942-1992" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (89mm) T:AU kis patina
1
31954.

1992. "A kosárlabdasportért 50 / 1942-1992" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (89mm) T:AU kis patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~2010. "Kővári Károly emlékverseny Balatonfüred I. / BKV Előre SC" vitorlás sport, kétoldalas öntött bronz emlékérem, bársony dísztalpon (102mm) T:UNC
1
31955.

~2010. "Kővári Károly emlékverseny Balatonfüred I. / BKV Előre SC" vitorlás sport, kétoldalas öntött bronz emlékérem, bársony dísztalpon (102mm) T:UNC

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
5
 
2019. "Binder Ottó - M. Kir. Honv. Tábornok Lovasolimpikon / Magyar Military Csapat - Amszterdam 1928 IX. Nyári Olimpiai Játékok" ezüstpatinázott bronz emlékérem, dísztokban (65mm) + a Kunszentmártoni Sporttörténeti Füzetek 1. T:UNC
1
31956.

2019. "Binder Ottó - M. Kir. Honv. Tábornok Lovasolimpikon / Magyar Military Csapat - Amszterdam 1928 IX. Nyári Olimpiai Játékok" ezüstpatinázott bronz emlékérem, dísztokban (65mm) + a Kunszentmártoni Sporttörténeti Füzetek 1. T:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
DN "Törekvés Sport Egylet 1900" bronz sportérem (29mm) fa talapzaton (78x99x12mm), alján filccel T:XF
1
31957.

DN "Törekvés Sport Egylet 1900" bronz sportérem (29mm) fa talapzaton (78x99x12mm), alján filccel T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
zDN "Hortobágyi Lovasnapok" műgyantás sárgaréz jelvény hátoldalán rögzítő pántokkal (50x45mm) T:XF
1
31958.

zDN "Hortobágyi Lovasnapok" műgyantás sárgaréz jelvény hátoldalán rögzítő pántokkal (50x45mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
DN "Senior Grand Prix Szeged" kétoldalas bronz emlékplakett (90mm) T:XF
1
31959.

DN "Senior Grand Prix Szeged" kétoldalas bronz emlékplakett (90mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bulgária ~1960-1970. "BSFS (Bolgár Testkultúra és Sport Szövetség)" műgyantás bronz sport kitűző (~24x18mm) T:XF Bulgaria ~1960-1970. "BSFS (Bulgarian Union of Physical Culture and Sports)" synthetic resin bronze sport pin (~24x18mm) T:XF
1
31961.

Bulgária ~1960-1970. "BSFS (Bolgár Testkultúra és Sport Szövetség)" műgyantás bronz sport kitűző (~24x18mm) T:XF Bulgaria ~1960-1970. "BSFS (Bulgarian Union of Physical Culture and Sports)" synthetic resin bronze sport pin (~24x18mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Franciaország 1978. "6. Marvejols-Mende félmaraton - 23,3 km - 1978. 7. 23. - A mende-i Régi Notre Dame-híd / Gerard Margerit (PTT Lyon) - 1976-os győztes" peremén jelzett bronz emlékérem (50mm) T:AU France 1978. "6th Marvejols-Mende half-marathon - 23,3 km - 23.7.1978 - The Old Notre Dame bridge in Mende / Gerard Margerit (PTT Lyon) - 1976 winner" bronze commemorative medal, hallmarked on the edge (50mm) C:AU
1
31962.

Franciaország 1978. "6. Marvejols-Mende félmaraton - 23,3 km - 1978. 7. 23. - A mende-i Régi Notre Dame-híd / Gerard Margerit (PTT Lyon) - 1976-os győztes" peremén jelzett bronz emlékérem (50mm) T:AU France 1978. "6th Marvejols-Mende half-marathon - 23,3 km - 23.7.1978 - The Old Notre Dame bridge in Mende / Gerard Margerit (PTT Lyon) - 1976 winner" bronze commemorative medal, hallmarked on the edge (50mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Németország 2006. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság" kétoldalas Ag emlékérem kopott dísztokban (30mm) T:PP de kis ujjlenyomat, kis szennyeződés látható Germany 2006. "FIFA Football World Cup" two-sided Ag commemorative medallion with case in used condition (30mm) C:PP but tiny fingerprint and small dirt
1
31963.

Németország 2006. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság" kétoldalas Ag emlékérem kopott dísztokban (30mm) T:PP de kis ujjlenyomat, kis szennyeződés látható Germany 2006. "FIFA Football World Cup" two-sided Ag commemorative medallion with case in used condition (30mm) C:PP but tiny fingerprint and small dirt

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szovjetunió 1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok / Moszkva 1980" kétoldalas bronzozott Al emlékérem eredeti, de sérült tokban (60mm) T:AU Soviet Union 1980. "XXII Summer Olympic Games / Moscow 1980" double-sided bronzed Al medallion in original case (60mm) C:AU
1
31964.

Szovjetunió 1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok / Moszkva 1980" kétoldalas bronzozott Al emlékérem eredeti, de sérült tokban (60mm) T:AU Soviet Union 1980. "XXII Summer Olympic Games / Moscow 1980" double-sided bronzed Al medallion in original case (60mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Törökország 1959. "Kosárlabda Európa Bajnokság, Isztambul" kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (71mm). A tornát a Szovjetunió nyerte meg, miután a döntőben 83-72-re legyőzte Csehszlovákiát. T:UNC Turkey 1959. "Basketball European Championship, Istanbul" kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (71mm). The tournament won by the Soviet Union, they beat Czechoslovakia in the final to 83-72 C:UNC
1
31965.

Törökország 1959. "Kosárlabda Európa Bajnokság, Isztambul" kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (71mm). A tornát a Szovjetunió nyerte meg, miután a döntőben 83-72-re legyőzte Csehszlovákiát. T:UNC Turkey 1959. "Basketball European Championship, Istanbul" kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (71mm). The tournament won by the Soviet Union, they beat Czechoslovakia in the final to 83-72 C:UNC

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
10db-os, főleg sport témájú jelvénytétel, benne Olimpia, Csehszlovák Labdarúgó Szövetség, Spanyolország 1982, stb. T:AU-VF
1
31966.

10db-os, főleg sport témájú jelvénytétel, benne Olimpia, Csehszlovák Labdarúgó Szövetség, Spanyolország 1982, stb. T:AU-VF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse