Werbungen

Zahl der Lose: 318

Blaha puder crém szappan, Gyártja: Müller J. L. Budapest, Bp., Klösz-ny., hajtott, szakadt.
16644.

Rufpreis:
1 600 HUF

Exodus könyvkiadó meghívója 1943. évi könyvnapra és Exodus könyvkiadói szignetje. Fametszet, papír, Szoboszlai Mata János (1907-1944) jelzés nélküli grafikája. 10x14 és 10x7 cm
16645.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fedák cipőkrém a legjobb, [Bp.], Bruchsteiner-ny., jelzett a dúcon, litográfia.
16646.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1910 Faragó Géza (1877-1928): "Marha mond a mester igyál Gottschlig rumot?", reklámos litografált számoló cédula, Bp., Globus-ny., jelzett a dúcon, 12x7 cm
16647.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1910 Krisztus a keresztfán és Jeruzsálem, Feszty-Társaság Körkép-Palotájában, litografált számolócédula, Bp., Légrády-ny.,két nyelven.
16648.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1910-1920 "Tudja ön már, hogy mi a Lysoform?", színes litho számolócédula, Bp., Globus-ny., a cédula egyik felső sarkán kis hiánnyal.
16649.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1910-1920 "Tudja ön már, hogy mi a Lysoform?", színes litho számolócédula, Bp.Bruchsteiner és Fia-ny.,a felső részén kis szakadással.
16650.

Rufpreis:
1 600 HUF

Blaha puder crém szappan, Gyártja: Müller J. L. Budapest, Bp., Klösz-ny., kis szakadással, litográfia.
16651.

Rufpreis:
1 600 HUF

1943 Gyoma, Kner Izidor Könyvnyomdája, gépelt levele, és lapja Szabó Imre (1904-1958) könyvkiadó, szerkesztő, az Exodus Könyvkiadó vezetője részére, a megrendelt újévi kártyák ügyében, egy mintával, az egyik fejléces papíron, Kner Imre (1890-1944) a kiadó vezetője, nyomdász, tipográfus, könyvművész autográf aláírásával.
16652.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1940 Bazilli M. és fia Villamossági és műszaki vállalata reklámlevél.
16653.

Rufpreis:
2 000 HUF

1939 Dr. Shell Dormant gyümölcsvédelmi tanácsai reklámlevél
16654.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1934-1966 Vegyes könyvreklámok, tájékoztató kiadványok, prospektusok, stb., össz. 15 db, változó állapotban
16655.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF