Gyökössy Endre: Táboroznak a plaotai cserkészek. Regény. Mühlbeck Káro... https://www.darabanth.com/de/478-Fernauktion/478.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Pfadfinder~287/Gyokossy-Endre-Taboroznak-a-plaotai-cserkeszek-Regeny-Muhlbeck-Karoly-rajzaival-Bp-1926-~II3262198
3262198
16995
478
Scout
Beschreibung: Gyökössy Endre: Táboroznak a plaotai cserkészek. Regény. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1926, Jegyzők Árvaház-Egyesületének Művészeti Osztálya. 2. kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, hiányzó szennylapokkal.
: ekb