Militaria

Zahl der Lose: 117

1917 Caldonazzo osztrák-magyar katonák hidat vernek fotólap
17133.

Rufpreis:
2 000 HUF

17134.

Rufpreis:
6 000 HUF

1919 Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, díszlettervező, labdarúgó, a magyar válogatott edzője pecséttel jelzett fotója, a Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) hadifogoly tárborban. Vágóhíd. feliratozott / Slaughterhouse in the Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp. photo 15x10 cm
17135.

Rufpreis:
5 000 HUF

1919 Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, díszlettervező, labdarúgó, a magyar válogatott edzője pecséttel jelzett fotója, a Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) hadifogoly tárborban. A tábor kertje. feliratozott / Garden in the Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp. photo 15x11 cm
17136.

Rufpreis:
5 000 HUF

1942 Szakaszvezető fotója erdélyi és délvidéki bevonulási kitüntetésekkel, 23x16,5 cm
17137.

Rufpreis:
1 400 HUF

41M fűzőscsizma (Bilgeri csizma). Bőr, jelzés nélkül, korának megfelelő állapotban. Hozzá tartozó eredeti sámfával.
17138.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, gyalogos hadosztály, páros zászló és kalligrafikus díszítéssel, sérüléssel, d: 8 cm
17139.

Rufpreis:
1 000 HUF

Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, gyalogos hadosztály, páros zászló, császárfa levél és kalligrafikus díszítéssel, sérüléssel, d: 8 cm
17140.

Rufpreis:
1 000 HUF

Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, 18. gyalogos hadosztály, a japán "hűség" szóval díszítve, festett peremszéllel, minimális kopottsággal, d: 5 cm
17141.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, 4. lovas hadiszállítmányozási egység, zászló, koszorú és csillag díszítéssel, alsó oldalán lovas mintával, egy lepattanással, d: 5,5 cm
17142.

Rufpreis:
2 000 HUF

Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, gyalogság, a japán udvariasság szó mellett zászló díszítéssel, Fujiwara tulajdonosi megjelöléssel, alsó felülete festett és nyomott díszítéssel, kis kopással, d:5,5 cm
17143.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bőr pisztolytáska és lőszertartó.
17144.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF