Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 121
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3256234
22108
478
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) evőkanál, jelzett, h: 21 cm, nettó: 41 g 2819244
22109
478
26000
Ezüst (Ag) szerencse béka dobozka, jelzett, nettó: 37,73g, 7x5,5x4,5cm 3256199
22110
478
Ezüst (Ag) villa, 2 db, jelzett, h: 18 cm, egyik tüskéi kissé elgörbültek, nettó: 97 g 3256221
22111
478
36000
Ezüst (Ag) színházi táska, jelzés nélkül, sérült, bruttó: 231 g 3256260
22112
478
50000
Ezüst (Ag) villa, 6 db, jelzettek, h: 18 cm, nettó: 288 g 3254241
22113
478
8 darab ezüst (Ag) nyelű evőeszköz, bruttó 230g 3256232
22114
478
36000
Ezüst (Ag) merőkanál, jelzett, h: 31 cm, nettó: 181 g 3254203
22116
478
Ezüst (Ag) villa, jelzett, 41g 3254238
22117
478
6 darab ezüst (Ag) nyelű kés, bruttó 164 g 3258734
22118
478
36000
Ezüst(Ag) szalvétatartó, jelzett, 11×13,5×4,5 cm, nettó: 89,2 g 3231759
22119
478
30000
Arad, 1909, Ezüst (Ag) cigarettatárca, szecessziós díszítéssel, "Szakolczay Lajos Alelnök tiszteletdíja Arad 1909. ix. 19.", felirattal, jelzett, bruttó: 98g 3259884
22122
478
24000
Teás kanál készlet. Ezüst (Ag) jelzett Pereszlényi ötvösjelzéssel is, díszdobozban össz nettó 100 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF