Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 121

Ezüst (Ag) evőkanál, jelzett, h: 21 cm, nettó: 41 g
22108.

Rufpreis:
8 000 HUF

22109.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Ezüst (Ag) villa, 2 db, jelzett, h: 18 cm, egyik tüskéi kissé elgörbültek, nettó: 97 g
22110.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst (Ag) színházi táska, jelzés nélkül, sérült, bruttó: 231 g
22111.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Ezüst (Ag) villa, 6 db, jelzettek, h: 18 cm, nettó: 288 g
22112.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

8 darab ezüst (Ag) nyelű evőeszköz, bruttó 230g
22113.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst (Ag) merőkanál, jelzett, h: 31 cm, nettó: 181 g
22114.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Ezüst (Ag) villa, jelzett, 41g
22116.

Rufpreis:
8 000 HUF

6 darab ezüst (Ag) nyelű kés, bruttó 164 g
22117.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) szalvétatartó, jelzett, 11×13,5×4,5 cm, nettó: 89,2 g
22118.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Arad, 1909, Ezüst (Ag) cigarettatárca, szecessziós díszítéssel, "Szakolczay Lajos Alelnök tiszteletdíja Arad 1909. ix. 19.", felirattal, jelzett, bruttó: 98g
22119.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Teás kanál készlet. Ezüst (Ag) jelzett Pereszlényi ötvösjelzéssel is, díszdobozban össz nettó 100 g
22122.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF