10914.
Beendet 478. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
19 000 HUF
51,49 EUR, 59,38 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Római látkép (1939?). Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 51x68 cm