10917.
Beendet 478. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. vége/XXI sz. eleje: Vízparti hangulat. Olaj, vászon, fakeretben, 40x50 cm