10928.
Beendet 478. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Olvashatatlan (Farkas?) jelzéssel: Erdei patak. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fakeretben, 55×68 cm.