Kunwald Cézár (1870-1947): Hubay Jenő arcképe, 1929. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 39. (200 példányból). A zene nyolc magyar mestere mappából. Bp., 1929, a művész kiadása. Lap jobb alsó sarkában apró sérüléssel. Eredeti kiadói, kissé sérült és részben javított karton mappában. 50x37 cm.