Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 59
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3253787
11091
478
Ex libris - small-graphics
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Dorogi Márton könyve és Dorogi Márton szűrvirágzó, 2 db ex libris. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 9×6 és 7×4,5 cm
3253683
11092
478
Ex libris - small-graphics
Várkonyi Károly (1910-2001): Ex libris kártyanaptár, össz. 4 db, közte duplummal, 1981-85. Klf. technikák, papír, 2 db jelzett, 2 db jelzett a metszeten. 10,5x6,5 cm. Ritka!
3254186
11093
478
Ex libris - small-graphics
Németh Nándor (1910-1978): Ex libris Antal Lovash (olimpiai futó) és ex libris Dobóczky Imre. Klisé, papír, egyik jelzés nélkül, másik jelzett a nyomaton, 8×5 és 6x9 cm
3259589
11094
478
Ex libris - small-graphics
Klf .alkotók (Fery Antal, Dániel Viktor, Vincez László stb.): 7 db klf. költő témájú kisgrafika (In memoriam Fekete István, Kós Károly stb.. Klf. technikák, papír, mind jelzett. Klf. méretekben
3259568
11095
478
Ex libris - small-graphics
Dániel Viktor : 3 db szőlő és bor témájú kisgrafika (Badacsony vitorlással, Tokaj stb.. Rézkarc, papír, mind jelzett. Klf. méretekben 3259582
11096
478
Ex libris - small-graphics
Klf .alkotók (Vén Zoltán, Kékesi László, Karancsi Sándor stb.): 7 db klf. templom, egyház, biblia és has. témájú kisgrafika. Klf. technikák, papír, mind jelzett. Klf. méretekben 3259549
11097
478
Ex libris - small-graphics
Klf .alkotók (Vén Zoltán, Kékesi László stb.): 6 db klf. erotikus kisgrafika. Rézkarc, papír, egy kivételével mind jelzett. Klf. méretekben 3254031
11098
478
3200
Ex libris - small-graphics
Perei Zoltán (1913-1992): 18 db ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, részben jelzett, részben jelzett a metszeten, néhány jelzés nélkül. Klf. méretekben. 3254003
11099
478
Ex libris - small-graphics
Józsa János (1936-2019): 7 db ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, jelzett a metszeten és/vagy pecséttel a hátoldalán. Klf. méretekben.
3216922
11100
478
Ex libris - small-graphics
3216919
11101
478
Ex libris - small-graphics
Reich Károly (1922-1988): Álmodozó. Klisé, papír, jelzett a klisén, 11×8 cm 3013491
11102
478
Ex libris - small-graphics
Balázsfy Rezső (1885-1973): Ex libris BUÉK 1938, Dr Lustig István. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12×9 cm 2 db, egyik foltos
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF