Foto Zahl der Lose: 519
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2715088
16012
478
Photo
Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész emlékére - és az ő nyomán -, fotórealisztikus stílusban, vászonra készült olajfestmény fotó másolata, 15x10 cm 2715087
16013
478
Photo
Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész emlékére - és az ő nyomán -, fotórealisztikus stílusban, vászonra készült olajfestmény fotó másolata, 15x10 cm
2643441
16014
478
Photo
cca 1929 Somogy megyei asszonyok, Kerny István budapesti fotóművész hagyatékából (írógéppel) feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 22,5x16,8 cm
2697743
16015
478
Photo
cca 1979 Marinkay István veszprémi fotóművész hagyatékából 7 db vintage fotó (aktok), jelzés nélkül, ezüst zselatinos fotópapíron, 9x6 cm 3262509
16016
478
Photo
3262501
16017
478
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Két alak. Fotó, papír, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x14 cm 3262503
16018
478
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Arc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 29,5x28 cm
3262506
16019
478
Photo
G. Szántó András (1937-2002): De profundis. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 29,5x28 cm
3262499
16020
478
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Alakok. Fotó, papír, kartonra kasírozva, hátoldalán pecséttel jelzett, 39x15,5 cm
3247943
16021
478
Photo
3247941
16022
478
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Kéz és forma- Fotó, papír, jelzett vintage alkotás. jelzett,40x28 cm 3247939
16023
478
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Hőkezelő- Fotó, papír, jelzett vintage alkotás. jelzett, 28x40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF