Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 67

A köznevelés évkönyve. Ortutay Gyula vallás- és közoktatásügyi miniszter előszavával. A Köznevelés Könyvtára 5. Bp., 1948, Magyar Vallás- és Közoktatásügyi Minisztérium, 283+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, tulajdonosi bélyegzővel.
20202.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nietzsche Frigyes: Zarathustra. Mindenkinek és senkinek se való könyv. Bp., 1907, Fordító. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. Első magyar kiadás!
20203.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kriminalisztika. Általános rész. Szerk.: Dr. Garamvölgyi Vilmos, Dr. Viski László. Bp.,1961, Belügyminisztérium Tanulmányi és Módszertani osztálya. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban, intézményi bélyegzővel..
20204.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rita L. Atkinson-Richard C. Atkinson et alii.: Pszichológia. Szerk.: Csiba Gergely. Osiris tankönyvek. Bp.,2001, Osiris. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
20205.

Rufpreis:
2 800 HUF

Nietzsche, [Friedrich] Frigyes: A vidám tudomány. Szemelvényekben ford.: Sebestyén Károly. Bp., 1919, Athenaeum, 96 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
20206.

Rufpreis:
1 600 HUF

Trikál József: Az új ember. Nova creatura. Bp., 1932, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 243+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, a címlapon bejegyzéssel, régi intézményi bélyegzővel.
20207.

Rufpreis:
1 200 HUF

[Jellinek Henrik] Censor: A nemzet pénze. Adalékok a magyar gazdasági élethez. Bp., 1917, Hunnia, 392+(8) p. Kiadói papírkötés, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé foltos lapokkal, a fűzéstől elváló, kijáró lapokkal.
20208.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hegel: A logika tudománya. 1-2. rész. Ford.: Szemere Samu. Filozófiai Írók Tára. XV. köt. Bp., 1957., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés
20209.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kostolany, André: A pénz és a tőzsde csodavilága. Bp., 1990, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, első kötéstáblán törésnyom, egyébként jó állapotban.
20210.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Horgas Béla - Levendel Júlia: Gyerekek között. DEDIKÁLT! Bp., 1977, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
20211.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vida Aladár-Lévay István: Görög-magyar szótár etymologiai csoportok szerint rendezve. Főgymnasiumok használatára. Bp., 1878, Lampel R., V+242 p. Korabeli félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, hiányos gerincen, a borítón a címet átjavították, laza kötéssel.
20212.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kovács Imre: Kolontó. Regény. Bp.,[1939.],Cserépfalvi,(Pápai Ernő-ny.), 256 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20213.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF