https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 25

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
A Belügyminisztérium lövészeti szabályzata. 1458. sorszámú példány. 1980, Belügyminisztérium. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1
19427.

A Belügyminisztérium lövészeti szabályzata. 1458. sorszámú példány. 1980, Belügyminisztérium. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Knoll Gyula: Lovagok a keresztes háborúkban. A Szent György Lovagrend Visegrádon. DEDIKÁLT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
19428.

Knoll Gyula: Lovagok a keresztes háborúkban. A Szent György Lovagrend Visegrádon. DEDIKÁLT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Barczy Zoltán-Somogyi Győző: A szabadságharc hadserege. 1848/49 katonai egyenruhái és fegyverzete. Katona Tamás előszavával. Bp.,1986., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19429.

Barczy Zoltán-Somogyi Győző: A szabadságharc hadserege. 1848/49 katonai egyenruhái és fegyverzete. Katona Tamás előszavával. Bp.,1986., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Illésfalvi Péter - Szabó Péter - Számvéber Norbert: Erdély a hadak útján 1940-1944. H.n., é.n., Puedlo. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
19430.

Illésfalvi Péter - Szabó Péter - Számvéber Norbert: Erdély a hadak útján 1940-1944. H.n., é.n., Puedlo. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Halmágyi Szabolcs - Riedel Lóránt: Régi fegyverekről. Bp., 1986, Műszaki Könyvkiadó. Szövegközi fekete-fehér ábrákkal, fotókkal illusztrálva. (Jelzésekkel, mesterjegyekkel!) Kiadói papírkötés, belső borítón tulajdonosi névbejegyzéssel.
1
19431.

Halmágyi Szabolcs - Riedel Lóránt: Régi fegyverekről. Bp., 1986, Műszaki Könyvkiadó. Szövegközi fekete-fehér ábrákkal, fotókkal illusztrálva. (Jelzésekkel, mesterjegyekkel!) Kiadói papírkötés, belső borítón tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Dániel Arnold: Föld és társadalom. Szociológiai Könyvtár. Bp., 1911, Athenaeum, 322+(2) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, a hátsó borítón kisebb hiánnyal, kissé sérült lapszélekkel, helyenként kis lapszéli ázásnyomokkal, részben (kb. a lapok fele) felvágatlan.
1
19432.

Dániel Arnold: Föld és társadalom. Szociológiai Könyvtár. Bp., 1911, Athenaeum, 322+(2) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, a hátsó borítón kisebb hiánnyal, kissé sérült lapszélekkel, helyenként kis lapszéli ázásnyomokkal, részben (kb. a lapok fele) felvágatlan.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
BIlddokumente aus dem II. Weltkrieg. Stuttgart-Zürich-Wien, én., Das Beste, 16 sztl. lev. Német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt.
1
19433.

BIlddokumente aus dem II. Weltkrieg. Stuttgart-Zürich-Wien, én., Das Beste, 16 sztl. lev. Német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Györffy Rózsa: Új magyar legendárium. Szent magyarok történetei. Bp., 1988, Szerző. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1
19434.

Györffy Rózsa: Új magyar legendárium. Szent magyarok történetei. Bp., 1988, Szerző. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
II. világháborús könyvek, 7 db:  Athony Kemp: SAS békeévek vad háborúi 1947-1991., Földi Pál: A Waffen SS története.; Geoffrey Regan: Hadászati balfogások.; A háborúk világtörténet.; John MacDonald: A II. világháború nagy csatái.; A modern kor híres csatái. Szerk.: Peter Young.; Fergewagner Péter Ákos: A második világháború történelmi atlasza.;
1
19435.

II. világháborús könyvek, 7 db:

Athony Kemp: SAS békeévek vad háborúi 1947-1991.,
Földi Pál: A Waffen SS története.;
Geoffrey Regan: Hadászati balfogások.;
A háborúk világtörténet.;
John MacDonald: A II. világháború nagy csatái.;
A modern kor híres csatái. Szerk.: Peter Young.;
Fergewagner Péter Ákos: A második világháború történelmi atlasza.;

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Garda Dezső: Székely hadszervezet és faluközösség. Gyergyószentmiklós, 1994, Mark House Kft. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval, irredenta ex libris-sze
1
19436.

Garda Dezső: Székely hadszervezet és faluközösség. Gyergyószentmiklós, 1994, Mark House Kft. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval, irredenta ex libris-sze

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Brecht, Bertolt: Háborús kiskáté. 1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
1
19437.

Brecht, Bertolt: Háborús kiskáté. 1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Liliencron, Detlev von: Háborús novellák. Ford.: Váry Rezső. Bp., 1915, Athenaeum, 186+(2) p. Első magyar nyelvű kiadás. A borító Bacsa András munkája. Kiadói papírkötés.
1
19438.

Liliencron, Detlev von: Háborús novellák. Ford.: Váry Rezső. Bp., 1915, Athenaeum, 186+(2) p. Első magyar nyelvű kiadás. A borító Bacsa András munkája. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse