Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 528

Gopcsa Katalin: Egry József. A Magyar Festészet Mesterei. Bp., 2009, Kossuth Kiadó - Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói kartonált papírkötésben.
19913.

Rufpreis:
1 800 HUF

Genthon István, Németh Lajos, Végvári Lajos, Zádor Anna: Magyar művészet 1800-1945. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap. 3. kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval.
19914.

Rufpreis:
800 HUF

19915.

Rufpreis:
800 HUF

Mazányi Judit - Mayer Berta: Jávor Piroska festőművész. A művész, Jávor Piroska (1944- ) festő- és zománcművész által DEDIKÁLT példány! Bp., 2009, Vinczemill Kft. Színes fotókkal, Jávor Piroska munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói papírkötés
19916.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kerényi Múzeum. Összeáll.: Hann Ferenc. Balla Demeter fotóival. Szentendre, 1978, Kerényi Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19917.

Rufpreis:
2 000 HUF

19918.

Rufpreis:
1 000 HUF

Czakó Elemér (szerk.): Az Országos Magyar Iparművészeti Múzeum által forgalomba hozott galvano-másolatok képes lajstroma. Bp., 1908, Országos Magyar Iparművészeti Múzeum, 53+(3) p.+ 28 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, kissé hiányos gerinccel.
19919.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1990-2000 Qualitas Galéria 2 kiállítási katalógusa
19920.

Rufpreis:
1 000 HUF

19921.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lóránt János Demeter, 2 db katalógus: Akvarellek. H.n., 1995, k.n. + Akvarellek, olajfestmények, rajzok, szobrok 2000-2004. Kecskemét, é.n., Ágo-Art Galéria. Kiadói papírkötés.
19922.

Rufpreis:
1 200 HUF

Magyar Művészet folyóirat 2024/2 sz. Többek közt Turi Attila írásával Makovecz Imre szellemi örökségéről. Kiadói papírkötés.
19923.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Ingo Glass, Vasarely Múzeum, Budapest, 1996. Neukeferloh-München, 1996, Lutz Garnies. Kiadói papírkötés.
19924.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF