Mazányi Judit - Mayer Berta: Jávor Piroska festőművész. A művész, Jávor Piroska (1944- ) festő- és zománcművész által DEDIKÁLT példány! Bp., 2009, Vinczemill Kft. Színes fotókkal, Jávor Piroska munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói papírkötés
Czakó Elemér (szerk.): Az Országos Magyar Iparművészeti Múzeum által forgalomba hozott galvano-másolatok képes lajstroma. Bp., 1908, Országos Magyar Iparművészeti Múzeum, 53+(3) p.+ 28 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, kissé hiányos gerinccel.
1926 Szinyei Merse Pál Társaság értesítője. 1926. feb. 2. sz. Szerk.: Jeszenszky Sándor. Bp., Szinyei Merse Pál Társaság, az első lap foltos, 16 p. + 1947 Bernáth Aurél: A Szinyei Társaság és Művészetünk útja. Különlenyomat a "Válasz" c. folyóirat 1947 március VII. évf. 3. hn., 1947, Antiqua Rt-ny., az első lap foltos, 8 p. +