Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 528

19865.

Rufpreis:
2 000 HUF

August Kotzsch 1836-1910 Photograph in Loschwitz bei Dresden. Dresden, 1986. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval, karton tékában.
19866.

Rufpreis:
2 800 HUF

19867.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csánky Dénes: Száz év magyar festészete. A kiállítást az Orsz. M. Szépművészeti Múzeum anyagából rendezte és katalógust írta: Csánky Dénes. Győr Sz. Kir. Város Jubileumi Kiállításai II. Győr, 1943, Győr Sz. Kir. Város, 46+2 p.+8 t. Kiadói papírkötés.
19868.

Rufpreis:
2 400 HUF

Művészet és ellenség. Szerk.: Legéndy Péter. Kovács Attila rajzaival. Szenci Molnár Társaság: Budapest, 1997. 123p. Kiadói papírkötésben. Matits Ferenc művészettörténész számára DEDIKÁLT.
19869.

Rufpreis:
2 000 HUF

Képző- és Iparművészeti Szakközépiskola 1778-1978. M. Kiss Pál és Lyka Károly bevezetőivel. Bp., 1978, Képző- és Iparművészeti Lektorátus. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval.
19870.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nékám Lajosné: Régi magyar patikák. Bp., 1971, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19871.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Ló és lovas ábrázolása a magyar művészetben. Kiállítási katalógus. Bp, 1971, a Magyar Mezőgazdasági Múzeum és az Országos Lótenyésztési Felügyelőség. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, kissé sérült gerinccel.
19872.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gondolatok a képtárban. Szerk.: Tasnádi Attila. Felsőmagyarországi Kiadó: Miskolc, 1996. 248p. Közepéből cca. 50 oldal kiszakadt. DEDIKÁLT példány.
19873.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Moesz Gusztáv: A házigomba és az épületek elgombásodása. Népszerű Természettudományi Könyvtár 18. Bp., 1934, Kir. M. Természettudományi Társulat, 206 p. Kiadói papírkötés, néhány szamárfüles lappal.
19874.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Balogh András festőművész kiállítása 1980. január 5-27. Műcsarnok, Budapest. Balogh András (1919-1992) festőművész által DEDIKÁLT! Bp., 1980, k.n. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
19875.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csaplár Ferenc: Avantgárd és proletkult: a Munka-kör. Bp., 1988., Kassék Emlékmúzeum és Archívum, kihajtható kiállítási prospektus. + 1981 Hungarian art 1920-1970. Boston, Northeastern University Art Gallery, kihajtható kiállítási prospektus. A kiállított anyag jelentős része Paul Kovesdy és Paul és Noemi Pfeffer gyűjteményéből származik.
19876.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF