Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 528

Fábri Zoltán, a képalkotó művész. Szerk.: Pap Pál. Koltay Gábor előszavával. Bp., 1994, Szabad Tér. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. DEDIKÁLT!
19769.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hann Ferenc: Földi Péter. Beszélgetés a művésszel. Prakfalvi Endre tanulmányával. Salgótarján, 1990, Nógrádi Történeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
19770.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rózsa Miklós: A női szépség esztétikája. Bp., Kultúra. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
19771.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rinneberg, A.: Skizzierendes Landschaftzeichen und Malen. Ravensburg, Verlag von Otto Maier. Kiadói papírkötés, gerinc szakadt, kopottas állapotban.
19772.

Rufpreis:
2 800 HUF

Jeles téglák, jeles emlékeink. Az III. és IV. bélyeges tégla napok előadásai. hn., 2010., Monarchia BTE. Izgalmas képanyaggal, gazdag téglabélyeges képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19773.

Rufpreis:
2 800 HUF

Olga Popova, Jengelina Szmirnova, Paola Cortesi: Az ikon. Ford.: Fery Veronika. Műkincshatározó. Bp., 1998, Officina '96. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
19774.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Sergio Coradeschi: Az ezüst. Ford.: Sándor Lavínia. Műkincshatározó. Bp., 1994, Officina Nova. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19775.

Rufpreis:
1 800 HUF

Marie Schuette: Alte Spitzen. (Nadel und Klöppelspitzen). Ein Handbuch für Sammler und Liebhaber von - - . Bibliothek für Kunst- und Antiquitätensammler Band 6. Berlin, 1914, Richard Carl Schmidt & Co., 255+XVII p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült, foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
19776.

Rufpreis:
1 600 HUF

Junge Ungarische Maler und Grafiker der Gegenwart. Szerk.: Leonore Stege. Hamburg, (1979), Interversa Gesellschaft für Beteiligungen mbH. 66p. Kiállítási katalógus német nyelven, többek közt Bak Imre, Dienes Gábor, Kárpáti Tamás, Nádler István műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotú.
19777.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ló és lovas ábrázolása a magyar művészetben (Pferde- und Reiterdarstellungen in der Ungarischen Kunst). Kiállítási katalógus. Szerk.: Dr. Pogány Ö. Gábor. Magyar Mezőgazdasági Múzeum és Országos Lótenyésztési Felügyelőség: Budapest, 1971. Kiadói papírkötésben, jó állapotú.
19778.

Rufpreis:
1 000 HUF

Horváth Árpád: Az óra regénye. Bp., 1957, Táncsics. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
19779.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lyka Károly: Közönség és művészet a századvégen 1867-1896. Bp., Új Idők. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
19780.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF