Rév Ilona: Építészet és enteriőr a magyar századfordulón. Bp., 1983, Gondolat. 222 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés,kopott kiadói papír védőborítóban, egy lap szélén szakadással, volt könyvtári példány.