Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Bp., 1962, Gondolat. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.