3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
1914 Magyar Iparművészet. Szerk.: Györgyi Kálmán. XVII. évf. Bp., 1914., Országos Magyar Iparművészeti Társulat. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé foltos gerincen kisebb sérüléssel, márványfestésű lapélekkel, kissé foltos borítóval, III-VI oldal (tartalomjegyzék) és egy melléklet hiányzik, egy lapon ceruzás jelöléssel Több cikkel és reprodukcióval szecessziós építészetről és iparművészetről.