Werbungen Zahl der Lose: 304
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3223971
16820
477
Advertisement
Vegyes reklám tétel, benne cca. 69 db reklámos papírtasak, csomagolás, címke, stzámolócédula
3253583
16821
477
Advertisement
Bácsényszki József kolozsvári ékszerész díszdoboza 3230250
16822
477
Advertisement
cca 1914 F. Missler-Bremen tengerjáró hajó jegy tartó, szövet 19x11 cm
3253966
16823
477
Advertisement
Dvorzsák Ferenc hentes mester Bp. III. Szentlélek tér üres jegyzetfüzete, néhány lap kitépve
3242891
16824
477
Advertisement
1948 Mauthner árjegyzék. Bp., Athenaeum-ny., 32 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, foltos, helyenként lapszéli sérülésekkel. 3242794
16825
477
Advertisement
1918 The British Reinforced Concrete Engineering Company, Ltd. - B.R.C. Reinforcements. Brit vasbetonipari cég ismertető kiadványa, fekete-fehér képekkel illusztrálva, angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, 172 p.
3242898
16826
477
Advertisement
cca 1930-1935 Weiss Manfréd Acél- és Fémművei Rt. - Globus BD I. és BD IV. kazánok. Bp., Közlekedési-ny., 52 p. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban, a borítón némi kopással.
3246330
16827
477
Advertisement
cca 1950 Cirkusz plakát 42x14 cm
2790263
16828
477
Advertisement
cca 1980 2 db Ofotért képes katalógus, magazin
3246017
16829
477
Advertisement
Ada-Kale (Ada-Kaleh) cigarettás doboz, kopásnyomokkal, 7,5×8,5×1,5 cm 3253699
16830
477
Advertisement
Szabó László: A hirdetés tudománya. Bp., [1928], Est,(Athenaeum-ny.). 120 p. Számos izgalmas, reklám témájú szövegközti illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, aláhúzásokkal és bejelölésekkel. 3253903
16831
477
Advertisement
cca 1920 Roberto di Cassino orpheuma, műsoros reklámlap, hajtott, kissé gyűrött, 42,5x15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF