Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 204

Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,4 g
23086.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 89,2 g
23087.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,3 g
23088.

Rufpreis:
10 000 HUF

23089.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst (Ag) fűszerkínáló pár, jelzett, 68g
23090.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst(Ag) evőkanál, 4 db, jelzett, h: 21 cm, nettó: 292,5 g
23091.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

23092.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Kristály váza, ezüst (Ag) talpazatban, jelzett, m: 28,5 cm
23093.

Rufpreis:
8 000 HUF

23094.

Rufpreis:
8 000 HUF

Antik ezüst (Ag) nyelű és szerelékű pedikűr és pipere készlet, eredeti dobozában, jelzett.
23095.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

4 részes ezüst (Ag) hamuzó szett, jelzés nélkül, 88g
23096.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst (Ag) talpú kristály váza, jelzett (dianás) mesterjegyes. Hibátlan m: 19 cm
23097.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF