Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 204
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2959914
23086
477
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,4 g
2959916
23087
477
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 89,2 g
2959918
23088
477
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,3 g
2959923
23089
477
3248541
23090
477
Ezüst (Ag) fűszerkínáló pár, jelzett, 68g 3038309
23091
477
60000
Ezüst(Ag) evőkanál, 4 db, jelzett, h: 21 cm, nettó: 292,5 g 2929735
23092
477
7500
3173576
23093
477
Kristály váza, ezüst (Ag) talpazatban, jelzett, m: 28,5 cm 3208872
23094
477
3243478
23095
477
Antik ezüst (Ag) nyelű és szerelékű pedikűr és pipere készlet, eredeti dobozában, jelzett. 3243462
23096
477
4 részes ezüst (Ag) hamuzó szett, jelzés nélkül, 88g 3242027
23097
477
Ezüst (Ag) talpú kristály váza, jelzett (dianás) mesterjegyes. Hibátlan m: 19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF