Foto

Zahl der Lose: 649

1931 Los Angeles, Szent István Hall alapkőletételének fotója, üvegezett modern keretben, nagyméretű. Rajta Láni Mátyás plébánossal is. Huddleston Photo Co. L.A. felvétele, a fotón szakadással, az egyik alsó sarkán hiánnyal, 25x65 cm, keret: 46x77 cm
16578.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

16579.

Rufpreis:
8 000 HUF

16580.

Rufpreis:
1 200 HUF

16581.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1930 Vízpart télen, a háttérben halász eszközökkel, nagyméretű művészfotó, paszpartuban, 16x23 cm, karton: 29x39 cm
16582.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930 Halászok, nagyméretű művészfotó, paszpartuban, 16x22 cm, karton: 29x39 cm
16583.

Rufpreis:
3 000 HUF

1909 Kalocsa, Stephaneum növendékeinek csoportképe, 1908-1909, fotó kartonon, a hátoldalon feliratozva, nevesítésekkel (gr. Teleki István ?), sérült kartonnal, 17x22 cm, karton: 30x36 cm
16584.

Rufpreis:
2 400 HUF

Moulin Rouge s Folies Bergerben fellépő táncosok portfólió fotói részben feliratozva, 10 db, 12×16 és 21×25 cm közötti méretekben
16585.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1930 Fiatal hölgy gyöngysorral, 4 db fotó, közte három fotólap Zsák Jenő jászberényi fényképész műterméből + egy jelzés nélküli nagyméretű fotó, 13,5x8,5 cm és 22x17 cm között
16586.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1920-1940 Vegyes csoportkép tétel, 5 db, 18x24 cm és 13x18 cm közötti méretben.
16587.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900 Család portréja több gyerekkel, bal oldalon ülő két hölgy divatos szecessziós ruhában és hajviselettel, háttérben fotóval és festménnyel, jobb alsó sarkában szárazbélyegzővel jelzett keményhátú fotó Auerlich Wilhelm erdélyi (Nagyszeben/Hermannstadt/Sibiu) műterméből, vágott, 21x26,5 cm
16588.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1930-1940 Kislány népviseletben, nagyméretű műtermi fotó, jelzés nélkül, hátoldalán ragasztás nyomaival, 23x16,5 cm
16589.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF