Foto Zahl der Lose: 649
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3242249
16373
477
Photo
cca 1890 Kisfiú portréja, keményhátú fotó Ciehulski Péter és Csonka Géza fényképész marosvásárhelyi műterméből, alja vágott, 11×6,5 cm 3242250
16374
477
Photo
cca 1870 Hölgy portréja, keményhátú fotó Ciehulski Péter fényképész marosvásárhelyi műterméből, kopott, foltos, 10,5×6,5 cm
3242252
16375
477
Photo
cca 1890-1900 Italozó kisfiúk, keményhátú fotó Berze Gyula fényképész aradi műterméből, kissé kopott, karton foltos, 10,5×6,5 cm 3242254
16376
477
Photo
cca 1890-1900 Italozó férfiak, keményhátú fotó Berze Gyula fényképész aradi műterméből, kissé kopott, karton foltos, 10,5×6,5 cm 3242269
16377
477
Photo
cca 1900-1910 Fiatal urakról készült 3 db portré, egyik Váradi Rezső tanító által aláírt és hátoldalán nehezen olvasható dedikációval (kissé foltos), keményhátú fotó Joánovics testvérek kolozsvári műterméből, kissé kopott és részben foltos, 10,5×6 cm
3242259
16378
477
Photo
3242262
16379
477
Photo
cca 1890-1900 Férfiportré, keményhátú fotó Ferenczy Lukács székelyudvarhelyi műterméből, kissé kopott, 11×6,5 cm körüli méretben
3242263
16380
477
Photo
cca 1865-1870 Fiatal hölgy portréja, keményhátú fotó Tauffer Gyula fényképész kolozsvári műterméből, magyar címeres verzóval, kissé kopott, 10,5×6 cm 3037431
16381
477
Photo
Fotónegatív, terhes hölgy fürdőruhában, szoptatós kép...stb., műanyag tokban
3245866
16382
477
Photo
cca 1863-1869 Murariu György (Georgiu Murariu) erdélyi-bánáti román jogász fiatalkori portréja, pesti joghallgatóként (később Lugoson ügyvéd), sajátkezű aláírásával és datálásával, jelzés nélküli keményhátú fotó, 10,5x6,5 cm 2949442
16383
477
Photo
1914 Vadászat. Fotólap, 14x9,5 cm
3213545
16384
477
Photo
cca 1910-1940 Vegyes fotó tétel, 9 db fotó, sérülésekkel, 8,5×6 és 13,5×8,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF