Foto

Zahl der Lose: 649

cca 1890 Kisfiú portréja, keményhátú fotó Ciehulski Péter és Csonka Géza fényképész marosvásárhelyi műterméből, alja vágott, 11×6,5 cm
16373.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1870 Hölgy portréja, keményhátú fotó Ciehulski Péter fényképész marosvásárhelyi műterméből, kopott, foltos, 10,5×6,5 cm
16374.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1890-1900 Italozó kisfiúk, keményhátú fotó Berze Gyula fényképész aradi műterméből, kissé kopott, karton foltos, 10,5×6,5 cm
16375.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1890-1900 Italozó férfiak, keményhátú fotó Berze Gyula fényképész aradi műterméből, kissé kopott, karton foltos, 10,5×6,5 cm
16376.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900-1910 Fiatal urakról készült 3 db portré, egyik Váradi Rezső tanító által aláírt és hátoldalán nehezen olvasható dedikációval (kissé foltos), keményhátú fotó Joánovics testvérek kolozsvári műterméből, kissé kopott és részben foltos, 10,5×6 cm
16377.

Rufpreis:
6 000 HUF

16378.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1890-1900 Férfiportré, keményhátú fotó Ferenczy Lukács székelyudvarhelyi műterméből, kissé kopott, 11×6,5 cm körüli méretben
16379.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1865-1870 Fiatal hölgy portréja, keményhátú fotó Tauffer Gyula fényképész kolozsvári műterméből, magyar címeres verzóval, kissé kopott, 10,5×6 cm
16380.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fotónegatív, terhes hölgy fürdőruhában, szoptatós kép...stb., műanyag tokban
16381.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1863-1869 Murariu György (Georgiu Murariu) erdélyi-bánáti román jogász fiatalkori portréja, pesti joghallgatóként (később Lugoson ügyvéd), sajátkezű aláírásával és datálásával, jelzés nélküli keményhátú fotó, 10,5x6,5 cm
16382.

Rufpreis:
6 000 HUF

1914 Vadászat. Fotólap, 14x9,5 cm
16383.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1910-1940 Vegyes fotó tétel, 9 db fotó, sérülésekkel, 8,5×6 és 13,5×8,5 cm
16384.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF