Foto

Zahl der Lose: 649

cca 1880 Pap két férfivel, keményhátú fotó a Skoff Testvérek pápai műterméből, 10,5×6,5 cm
16301.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910 Elsőáldozó kislány portréja, keményhátú fotó Ravasz Imre aradi műterméből, hátoldalon sérüléssel, 10,5×6,5 cm
16302.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1870 Idős asszony portréja, keményhátú fotó Deák László kalocsai műterméből, foltos, sérült, 10,5×6,5 cm
16303.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1880 Férfiportré, keményhátú fotó Irma Seemayer műterméből, ritka, 10,5×6,5 cm
16304.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1938-1942 4 db fotó, közte bevonulási díszkapu gőzmozdonnyal; levente ünnep Söjtörön (Dr. Zsidó Sándor (1897-1972) országgyűlési képviselő felvétele); kerkabarabási katonai ünnepség; stb.; a hátoldalon részben feliratozva, 8,5x6 cm
16305.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 Babaportré, vizitkártya Fekete Sándor cs. és kir. udvari fényképész nagyváradi műterméből, 10,5x6,5 cm
16306.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1900-1910 Járási számvevő úr portréja, vizitkártya Zsunk Pál nagyváradi műterméből, a hátoldalon autográf sorokkal, 10,5x6,5 cm
16307.

Rufpreis:
1 800 HUF

ca 1890 Gyönk, Klein Endre jegyző lánya + Hedvig tanti két vizitkárya
16308.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 Két férfi (testvérpár?) portréja, keményhátú fotó Heinrich Adleff (Kronstadt/Brassó) műterméből, kissé foltos és kopott, 11×6,5 cm
16309.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1890 Fiatal hölgyekről készült 3 db portré, keményhátú fotók Dunky fivérek kolozsvári műterméből, egyiken Kimpel Antalné, feltehetően Kimpel Antal (1862-1947) Erdélyi Gazdaköri Egylet későbbi díszelnökének felesége, kopott és részben foltos, 10,5×6 cm
16310.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1890 Fiatal hölgy portréja, keményhátú fotó Kató József kolozsvári műterméből, kopott és kissé foltos, 10,5×6,5 cm
16311.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1885-90 Fiatal hölgy és férfi portréja, 2 db keményhátú fotó Császár és Feistmantel kolozsvári műterméből, egyiken Feistmantel neve tollal áthúzva, kopott és kissé foltos, 10,5×6,5 cm
16312.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF