Foto Zahl der Lose: 649
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3251079
16301
477
Photo
cca 1880 Pap két férfivel, keményhátú fotó a Skoff Testvérek pápai műterméből, 10,5×6,5 cm
3251084
16302
477
Photo
cca 1910 Elsőáldozó kislány portréja, keményhátú fotó Ravasz Imre aradi műterméből, hátoldalon sérüléssel, 10,5×6,5 cm
3251089
16303
477
Photo
cca 1870 Idős asszony portréja, keményhátú fotó Deák László kalocsai műterméből, foltos, sérült, 10,5×6,5 cm
3251076
16304
477
Photo
cca 1880 Férfiportré, keményhátú fotó Irma Seemayer műterméből, ritka, 10,5×6,5 cm
3245491
16305
477
Photo
cca 1938-1942 4 db fotó, közte bevonulási díszkapu gőzmozdonnyal; levente ünnep Söjtörön (Dr. Zsidó Sándor (1897-1972) országgyűlési képviselő felvétele); kerkabarabási katonai ünnepség; stb.; a hátoldalon részben feliratozva, 8,5x6 cm 3245438
16306
477
Photo
cca 1900 Babaportré, vizitkártya Fekete Sándor cs. és kir. udvari fényképész nagyváradi műterméből, 10,5x6,5 cm
3245426
16307
477
Photo
cca 1900-1910 Járási számvevő úr portréja, vizitkártya Zsunk Pál nagyváradi műterméből, a hátoldalon autográf sorokkal, 10,5x6,5 cm 3248429
16308
477
Photo
ca 1890 Gyönk, Klein Endre jegyző lánya + Hedvig tanti két vizitkárya 3242221
16309
477
Photo
cca 1900 Két férfi (testvérpár?) portréja, keményhátú fotó Heinrich Adleff (Kronstadt/Brassó) műterméből, kissé foltos és kopott, 11×6,5 cm 3242340
16310
477
Photo
cca 1890 Fiatal hölgyekről készült 3 db portré, keményhátú fotók Dunky fivérek kolozsvári műterméből, egyiken Kimpel Antalné, feltehetően Kimpel Antal (1862-1947) Erdélyi Gazdaköri Egylet későbbi díszelnökének felesége, kopott és részben foltos, 10,5×6 cm
3242343
16311
477
Photo
cca 1890 Fiatal hölgy portréja, keményhátú fotó Kató József kolozsvári műterméből, kopott és kissé foltos, 10,5×6,5 cm
3242345
16312
477
Photo
cca 1885-90 Fiatal hölgy és férfi portréja, 2 db keményhátú fotó Császár és Feistmantel kolozsvári műterméből, egyiken Feistmantel neve tollal áthúzva, kopott és kissé foltos, 10,5×6,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF