Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 544

Le role de l'École de Paris dans la peinture hongroise. Szerk.: Emese Csaba. Dijon, 1986. Kiállítási katalógus francia nyelven. 56p. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú, a gerince kissé kopott.
20289.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vorderasiatische Knüpfteppiche aus älterer Zeit. Szerk.: W. Bode & E. Kühnel. Klinkhardt & Biermann: Leipzig, 1922. Kiadói kartonkötésben. Jó állapotú, gerince kissé sérült.
20290.

Rufpreis:
1 600 HUF

Régi kaukázusi szőnyegek. (Old Caucasian rugs). Szerk.: Gombos Károly. Damjanich János Múzeum: Szolnok, 1978. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú.
20291.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kaukázusi szőnyegek. (Caucasian rugs). Kiállítási katalógus. Szerk.: Batári Ferenc. Miskolci Galéria & Budapesti Iparművészeti Múzeum, é.n. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú.
20292.

Rufpreis:
1 600 HUF

I. Elő-ázsiai szőnyegek. (Új szerzeményeink 1973-1977). Szerk.: Batári Ferenc. Kiállítási katalógus. Iparművészeti Múzeum: Budapest, 1978. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú.
20293.

Rufpreis:
1 600 HUF

500 év oszmán-török szőnyegművészete. Szerk.: Gáspár Zsuzsa. Iparművészeti Múzeum: Budapest, 1986. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú.
20294.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sergio Coradeschi: Az ezüst. Ford.: Sándor Lavínia. Műkincshatározó. Bp., 1994, Officina Nova. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20295.

Rufpreis:
3 000 HUF

20296.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Gajdó Tamás - Korniss Péter - Szegő György: Színházkutatás. Nagymező utca 22-24. Bp., 1998, Thália Színház. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Számozott, 430. sz. példány.
20297.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Balló László: Melchior Hefele bútorművészete Szombathelyen, Szülőföld Könyvkiadó, Szombathely, 2016. Kiadói kartonált papírkötés, gazdag képanyaggal illusztrált, újszerű, szép állapotban.
20298.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

cca 1900-1939 15 db háború előtti aukciós és antikvár katalógus művészeti és könyvaukciókról: német, francia
20299.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lyka Károly: A művészetek története. A legfontosabb emlékek és mesterek ismertetése. Bp., 1931, Singer és Wolfner. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
20300.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF