Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 544
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3223636
20289
477
Books: Architecture, Art
Le role de l'École de Paris dans la peinture hongroise. Szerk.: Emese Csaba. Dijon, 1986. Kiállítási katalógus francia nyelven. 56p. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú, a gerince kissé kopott.
3223271
20290
477
Books: Architecture, Art
Vorderasiatische Knüpfteppiche aus älterer Zeit. Szerk.: W. Bode & E. Kühnel. Klinkhardt & Biermann: Leipzig, 1922. Kiadói kartonkötésben. Jó állapotú, gerince kissé sérült.
3223314
20291
477
Books: Architecture, Art
Régi kaukázusi szőnyegek. (Old Caucasian rugs). Szerk.: Gombos Károly. Damjanich János Múzeum: Szolnok, 1978. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú.
3223318
20292
477
Books: Architecture, Art
Kaukázusi szőnyegek. (Caucasian rugs). Kiállítási katalógus. Szerk.: Batári Ferenc. Miskolci Galéria & Budapesti Iparművészeti Múzeum, é.n. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú.
3223334
20293
477
Books: Architecture, Art
I. Elő-ázsiai szőnyegek. (Új szerzeményeink 1973-1977). Szerk.: Batári Ferenc. Kiállítási katalógus. Iparművészeti Múzeum: Budapest, 1978. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú.
3223276
20294
477
Books: Architecture, Art
500 év oszmán-török szőnyegművészete. Szerk.: Gáspár Zsuzsa. Iparművészeti Múzeum: Budapest, 1986. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú.
3212931
20295
477
Books: Architecture, Art
Sergio Coradeschi: Az ezüst. Ford.: Sándor Lavínia. Műkincshatározó. Bp., 1994, Officina Nova. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
3209139
20296
477
Books: Architecture, Art
3213301
20297
477
3200
Books: Architecture, Art
3206282
20298
477
3800
Books: Architecture, Art
Balló László: Melchior Hefele bútorművészete Szombathelyen, Szülőföld Könyvkiadó, Szombathely, 2016. Kiadói kartonált papírkötés, gazdag képanyaggal illusztrált, újszerű, szép állapotban.
3204773
20299
477
Books: Architecture, Art
cca 1900-1939 15 db háború előtti aukciós és antikvár katalógus művészeti és könyvaukciókról: német, francia 3213533
20300
477
Books: Architecture, Art
Lyka Károly: A művészetek története. A legfontosabb emlékek és mesterek ismertetése. Bp., 1931, Singer és Wolfner. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF