Perényi Imre 2 darab könyve. Perényi Imre: Településtervezés. Városépítéstan II. rész. Bp.,1958, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 1000 példányban. + Perényi Imre: A városépítés története. Városépítéstan I. rész. Bp., 1961, Tankönyvkiadó, 335+1 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1600 példányban. Heves Megye Tanácsa VB Építési és Közlekedési Osztálya ajándékozási soraival, pecséttel, osztályvezetői aláírással.
Daniel Blum: A Pictorial Treasury of Opera in America. New York, 1954, Greenberg Publisher. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
Kurt Eigl - Franz Hubmann: Schönbrunn. Ein Schloß und seine Welt. Wien, 1980, Verlag Fritz Molden. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Capolavori da musei ungheresi (Mesterművek a magyar múzeumokból - olasz nyelvű) Collection Thyssen-BOrnemisza. Lugano, 1985. 123p. Kiadói papírkötésben
Az Országos Magyar Szépművészeti Múzeum évkönyvei VI. köt. (1929-1930.) Bp., 1931., Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Politikai Plakátok 1945-1948. Szerk.: Szintay Jánosné, Fegyó János. Bp., 1970, Kossuth Könyvkiadó, 14+2 p.+46 t. Bortnyik Sándor, Ék Sándor, Gönczi-Gebhardt Tibor, Konecsni György, Szántó Piroska és mások plakátjainak reprodukcióival. Kiadói illusztrált karton mappában, 2 tábla hiánnyal (11.,37.), kopott borítóval.
1916 Magyar Mérnök- És Építész-Egylet Közlönye. Szerk.: Edvi Illés Aladár, Schilling Zoltán. 1916. évf. L. kötet. 1-53. sz. Bp., 1916., Magyar Mérnök- És Építész-Egylet, XV+1+326 p. Félbőr-kötésben, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, levált hátsó kötéstáblával, a címlapon bélyegzésekkel, de belül jó állapotban.
Deutschlands Österreich-Ungarns und der Schweiz Gelehrte, Künstler und Schriftsteller in Wort und Bild. Hannover, 1911, Bio-bibliographischer Verlag Albert Steinhage. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.