Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 544

"Izmusok". A Gondolat kiadó művészettörténeti sorozata 17 kötete benne pl Pethő Bertalan (szerk.) A posztmodern Gondolat Kiadó, 1979-1992 Kiadói egészvászon körtésben, papír védőborítókkal. Kisebb-nagyobb kopásokkal
20156.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Perényi Imre 2 darab könyve. Perényi Imre: Településtervezés. Városépítéstan II. rész. Bp.,1958, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 1000 példányban. + Perényi Imre: A városépítés története. Városépítéstan I. rész. Bp., 1961, Tankönyvkiadó, 335+1 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1600 példányban. Heves Megye Tanácsa VB Építési és Közlekedési Osztálya ajándékozási soraival, pecséttel, osztályvezetői aláírással.
20157.

Rufpreis:
2 000 HUF

Daniel Blum: A Pictorial Treasury of Opera in America. New York, 1954, Greenberg Publisher. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
20158.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kurt Eigl - Franz Hubmann: Schönbrunn. Ein Schloß und seine Welt. Wien, 1980, Verlag Fritz Molden. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20159.

Rufpreis:
1 400 HUF

Capolavori da musei ungheresi (Mesterművek a magyar múzeumokból - olasz nyelvű) Collection Thyssen-BOrnemisza. Lugano, 1985. 123p. Kiadói papírkötésben
20160.

Rufpreis:
1 600 HUF

Electa Napoli A nápolyi festészet aranykora (XVII-XVIII. század) Electa Napoli, 1985 154p. Kiadói kartonált papírkötésben
20161.

Rufpreis:
1 000 HUF

Barcsay Jenő: Ember és drapéria. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés.
20163.

Rufpreis:
3 000 HUF

Az Országos Magyar Szépművészeti Múzeum évkönyvei VI. köt. (1929-1930.) Bp., 1931., Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20164.

Rufpreis:
2 800 HUF

Díszítőfestés világszerte. Ford.: Szemerkényi Ágnes. [Bp.], én., Officina Nova - Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20165.

Rufpreis:
2 000 HUF

Politikai Plakátok 1945-1948. Szerk.: Szintay Jánosné, Fegyó János. Bp., 1970, Kossuth Könyvkiadó, 14+2 p.+46 t. Bortnyik Sándor, Ék Sándor, Gönczi-Gebhardt Tibor, Konecsni György, Szántó Piroska és mások plakátjainak reprodukcióival. Kiadói illusztrált karton mappában, 2 tábla hiánnyal (11.,37.), kopott borítóval.
20166.

Rufpreis:
3 000 HUF

1916 Magyar Mérnök- És Építész-Egylet Közlönye. Szerk.: Edvi Illés Aladár, Schilling Zoltán. 1916. évf. L. kötet. 1-53. sz. Bp., 1916., Magyar Mérnök- És Építész-Egylet, XV+1+326 p. Félbőr-kötésben, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, levált hátsó kötéstáblával, a címlapon bélyegzésekkel, de belül jó állapotban.
20167.

Rufpreis:
3 000 HUF

Deutschlands Österreich-Ungarns und der Schweiz Gelehrte, Künstler und Schriftsteller in Wort und Bild. Hannover, 1911, Bio-bibliographischer Verlag Albert Steinhage. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
20168.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF