Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD

Beschreibung:

Mikszáth Kálmán: A paraszt-kontesz és egyéb elbeszélések. .Érdekes Könyvtár. [1905], Bp., Érdekes Könyvtár, sérült félvászon kötés + Mikes Kelemen törökországi levelei. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Vajthó László. Félvászon kötés. + Dienes András: A Petőfi-titok. Bp., 1949, Dante. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, kopott borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk