1980. "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés" jelzett Ag kitűző (8,25g/0.835/21,5mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - V. Kubaszov - Farkas B. - L. Popov - V. Rjumin" jelzett Ag bélyegérem (3,33g/0.835/22x27mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - L. Popov - V. Rjumin - V. Kubaszov - Farkas B. / Interkozmosz" jelzett Ag bélyegérem (4,66g/0.835/22x37mm) a három együtt sérült eredeti tokban T:AU (eredetileg PP) patina