Werbungen

Zahl der Lose: 942

Honvéd gyalogsági kürt díszbojtja újszerű állapotban
17095.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1940, vitéz Oláh József ezredes fotója, Vaskorona-rend viseléssel, kissé foltos, 24x18 cm
17096.

Rufpreis:
5 000 HUF

1931 M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia osztályozási értesítője vitéz Lévay Gábor akadémikusról (1943-1944-ben százados) az 1930/31. tanévre (I. évfolyam, D osztály); vitéz Markóczy János (1890-1956) altábornagy, 1944-ben a VII. hadtest parancsnoka, a Székely Hadosztály volt vezérkari századosa autográf aláírásával; ill. vitéz Szinay Béla tábornok, a Ludovika Akadémia parancsnokának bélyegzett aláírásával. Hajtva, 21x52 cm
17097.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1915 Katonatiszt portréja, keményhátú fotó Pete székesfehérvári műterméből, 10,5×6,5 cm
17098.

Rufpreis:
3 000 HUF

1968 Határőr tablófotó, Sopron-Sopronpuszta. hátoldalán számos aláírással, jelzés nélküli fotó, apró foltokkal és egészen apró sérülésekkel, 18x22,5 cm
17099.

Rufpreis:
1 800 HUF

1980-1989 Haditechnika folyóirat 23 száma, közte 2 teljes évfolyammal (1985,1987), a többi szórványszámok, néhány duplummal.
17100.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

I. világháborús tábori posta borítékok, Vöröskereszt levelezőlapok, sima távirat nyomtatványok
17101.

Rufpreis:
2 000 HUF

S.M.S. Radetzky oszrák-magyar hadihajón készült eredeti fotó, tengerészek tüzelési gyakorlatot néznek. / Black-and-white original photograph mounted on a piece of white cardboard. Sailors strain to see where the shells fired by S.M.S. Radetzky fall in the sea in what must have been a gunnery exercise. Fine close-up look at one of the secondary nine-inch turrets. / 11.25 cm x 8.50 cm)
17102.

Rufpreis:
6 000 HUF

1919 S.M.S. Zrínyi osztrák magyar hadihajó fedélzetén amerikai katonák. Az osztrák-amerikai haditengerészet kötelékében. Egy rendkívül érdekes és rövid epizód az I. világháború után, ritka kortörténeti dokumetum / 1919 Original black-and-white photograph Two American sailors pose for the camera on the forward turret of U.S.S. Zrínyi; many others are milling about on deck. The name Irwin has been written on blue ink on the back of the photograph; in a different handwriting, Irwin's full name and address have been added: W.L. Irwin, 102 Cambridge Court, 3rd & Hall. A fascinating historical document. 14x8 cm
17103.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1905 Az S.M.S. Admiral Spaun osztrák-magyar gyorscirkáló hadihajó matrózainak birkózóversenye, sztereofotólap / Black-and-white privately made 3-D photo postcard of two seamen in a Greco-Roman wrestling match on the foredeck of S.M.S. Admiral Spaun being watched by a group of their mates. The writing in Hungarian on the picture side says "During Free Time.". 11x8,5 cm
17104.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1905 Az S.M.S. Admiral Spaun osztrák-magyar gyorscirkáló hadihajó matrózai lefekvéshez készülődnek az alsó fedélzeten, sztereofotólap / Black-and-white privately made 3-D photo postcard of S.M.S. Admiral Spaun Interesting view of the sleeping arrangements below deck. Some of the sailors are lying on blankets on the floor. A couple of fearless seamen have strung up hammocks from the ceiling. The writing in Hungarian on the picure side says "Sleeping on the ship.". 11x8,5 cm
17105.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1915 S.M.S. Zrínyi osztrák magyar hadihajó fedélzetén tengerészek csoportképe 10x9 cm / Sepia photograph . A group of seamen pose next to one of S.M.S. Zrínyi's 4.1-inch guns. 10x8 cm
17106.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF