Historische Dokumenten, Handschriften

Zahl der Lose: 120

cca 1960 Erkel Színház - Állami Operaház, metszet és alaprajz, 1 : 100, (feltehetőleg a színház 1961-1962 közötti átépítéséhez készülhetett), hajtva, kis sérülésekkel, 68x44 cm
13697.

Rufpreis:
1 800 HUF

13698.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

13699.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1962 Gádor István (1891-1984) részére szóló köszönetnyilvánító oklevél a prágai Nemzetközi Modern Kerámia Kiállításon (Exposition Internationale de la Céramique Contemporaine Prague 1962) való részvételért, Professzor Otto Eckert (1910-1995) aláírásával.
13700.

Rufpreis:
1 000 HUF

1966-1968 Szegedi Kenderfonó- és Szövőipari Vállalat beruházásai 1961-1967. (Beruházások és felújítások 1961-1965; Állóeszközállomány változása és fenntartása az 1966. évben; Állóeszközállomány változása és fenntartása az 1967. évben). Egészvászon-kötésben.
13701.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

cca 1966-1976 2 db notesz kézzel írt bejegyzésekkel: válogatás magyar és külföldi versekből (Ady Endre, Tóth Árpád, stb.) + ,,Válogatott semmiségek", vegyes témájú írások, rajzok
13702.

Rufpreis:
1 400 HUF

1968 Décsy Gyula (1925-2008) nyelvész Borbándi Gyula (1919-2014) író, történész, szerkesztő, az új Látóhatár szerkesztője részére
13703.

Rufpreis:
2 800 HUF

1970 Japan World Exposition / Oszakai világkiállítás, látogatói gyűjtőfüzet, benne össz. 37 db pecséttel különböző pavilonoktól
13704.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1970-1980? Uzon Miklós (1917-2018) vajdasági magyar ügyvéd, a Kosztolányi Dezső Diáksegélyező Egyesület alapító elnökének gépelt képeslapja, autográf aláírással Molnár József (1918-2009) emigráns magyar író, könyvkiadó, nyomdász, a (Új) Látóhatár folyóirat és az Aurora Kiadó szerkesztője részére
13705.

Rufpreis:
2 000 HUF

ca 1970-1990 dr. Veress István közlekedésmérnök hagyatéka: neki adott bronz és porcelán plakettek, kitüntető oklevelek, neki és feleségének dedikált könyvek, stb
13706.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

13707.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

13708.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF