https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 102

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ezüst (Ag) belga díszkanál, Bruxelles, Hotel de Ville (Brüsszel, városháza) motívummal. Jelzett (835), nettó: 13,9 g, h: 11,5 cm
1
22084.

Ezüst (Ag) belga díszkanál, Bruxelles, Hotel de Ville (Brüsszel, városháza) motívummal. Jelzett (835), nettó: 13,9 g, h: 11,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag) belga díszvilla, Mechelen város címerével. Jelzett (835), nettó: 12,4 g, h: 12 cm
1
22085.

Ezüst (Ag) belga díszvilla, Mechelen város címerével. Jelzett (835), nettó: 12,4 g, h: 12 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Antik ezüst (Ag) kiskanál. Felvidék (Rimaszombat?), cca 1840. 13 latos finomságjellel, mesterjeggyel Jelzett 17,5 g
1
22086.

Antik ezüst (Ag) kiskanál. Felvidék (Rimaszombat?), cca 1840. 13 latos finomságjellel, mesterjeggyel Jelzett 17,5 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K fantáziamintás karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 5,9 g
1
22087.

Arany (Au) 14K fantáziamintás karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 5,9 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag) díszkanál Tirol címerrel. Jelzett (800), kis kopással, bruttó: 11 g, h: 9,5 cm
1
22088.

Ezüst (Ag) díszkanál Tirol címerrel. Jelzett (800), kis kopással, bruttó: 11 g, h: 9,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2 db antik ezüst kanál kiskanál, 1840 Bécs IK? msterjeggyel + 1862 Bécs TD mesterjeggyel 42 g
1
22089.

2 db antik ezüst kanál kiskanál, 1840 Bécs IK? msterjeggyel + 1862 Bécs TD mesterjeggyel 42 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K gyűrű zafírral és gyémántokkal, jelzett, tanúsítvánnyal, méret: 54, bruttó: 1,5 g
1
22090.

Arany (Au) 14K gyűrű zafírral és gyémántokkal, jelzett, tanúsítvánnyal, méret: 54, bruttó: 1,5 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
EUR
,
406,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Ezüst(Ag) 6 db Szent László nyelű mokkáskanál, jelzett, h: 11 cm, nettó: 98,5 g
1
22091.

Ezüst(Ag) 6 db Szent László nyelű mokkáskanál, jelzett, h: 11 cm, nettó: 98,5 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) csavart nyelű, kagylómintás süteménycsipesz, jelzett, h: 16,3 cm, nettó: 62,6 g
1
22092.

Ezüst(Ag) csavart nyelű, kagylómintás süteménycsipesz, jelzett, h: 16,3 cm, nettó: 62,6 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
EUR
,
40,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Arad, 1909, Ezüst (Ag) cigarettatárca, szecessziós díszítéssel, "Szakolczay Lajos Alelnök tiszteletdíja Arad 1909. ix. 19.", felirattal, jelzett, bruttó: 98g
1
22093.

Arad, 1909, Ezüst (Ag) cigarettatárca, szecessziós díszítéssel, "Szakolczay Lajos Alelnök tiszteletdíja Arad 1909. ix. 19.", felirattal, jelzett, bruttó: 98g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) bonbonier, "BSZKRTSE 1936" felirattal, jelzett, 83g
1
22094.

Ezüst (Ag) bonbonier, "BSZKRTSE 1936" felirattal, jelzett, 83g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1941 Királyi Magyar Yacht Club Balatonszemes ezüst (Ag) talpazat, jelzett bruttó: 35g
1
22097.

1941 Királyi Magyar Yacht Club Balatonszemes ezüst (Ag) talpazat, jelzett bruttó: 35g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse