Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 102

Arany (Au) 14K mintás fülbevalópár, jelzett, d: 1,9 cm, nettó: 5 g
22024.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

22025.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Arany (Au) 14K szív alakú képtartó medál, jelzett, 2×2,5 cm, nettó: 2,8 g
22026.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

22027.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

22028.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Ezüst (Ag) pohár, Keszthely, 1930, jelzett, feliratos, 70g
22029.

Rufpreis:
12 000 HUF

Antik monogramos ezüst (Ag) pudrié, belső tükörrel, jelzett, bruttó 79g
22030.

Rufpreis:
10 000 HUF
13

Ezüst (Ag) tálka, "BSE 1936" felirattal, jelzett, 21g
22031.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) szív alakú tálka, nettó: 46g
22032.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst (Ag) tárca, belül aranyozással, jelzett, bruttó: 198g
22033.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Kerek briliánsok, 1,4-1,34 mm, leírással, 0,87 ct
22034.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

22035.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF