10810.
Beendet 476. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
75,88 EUR, 87,50 USD
T Hegedűs A jelzéssel: Színes formák, 1970. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 100x60 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!