Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
28 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Richter jelzéssel, XIX. sz. első fele: Előkelő úr portréja (Metternich?). Akvarell, ceruza, papír. Üveg mögött. Hátoldalán elmosódott, régi felirattal 12,5x9,5 cm