10883.
Beendet 476. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Réthy V jelzéssel: Téli jelenet. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérüt fakeretben. 60x80 cm