10940.
Beendet 476. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Olvashatatlan (Hans Käsbaur?) jelzéssel: Rothenburgi részlet. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben. 11x8,5 cm.