Tétel

Rufpreis:

12 000 HUF

Beschreibung:

Jelzés nélkül, XIX. sz. közepe: Előkelő férfi portréja (magyar nemes?). Festett porcelán. Dekoratív, antik puttókkal díszített fémkeretben. 47x60 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk