10841.
Beendet 476. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Horkay Péter jelzéssel (a hátoldalán): Rőzsehordó. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 20,5x25,5 cm