Foto

Zahl der Lose: 487

cca 1914-1918 Cattaro (Kotor), ,,cattarói hegylakók", házuk előtt dolgozó kádárok (bodnárok), a hátoldalon feliratozott fotó, 15x10,5 cm
16144.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1970 össz 4 db vasútállomásokról készült fénykép: Balatonakali-Dörgicse (2 db), Hajdúsámson, Csajág, jelzés nélküli fotók, 12,5x18 cm körüli méretben
16145.

Rufpreis:
1 600 HUF

1978 Prágában készült amatőr fotó negatívok 30 db
16146.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1880-1900 Ricordo di Venezia (Velence), 20 db keményhátú fotót tartalmazó leporelló (Szent Márk-bazilika, Dózsepalota, Sóhajok hídja, stb.), aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a leporelló több részre vált, 17,5x12,5 cm
16147.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1972 Bodvaji vashámor, melyből Gábor Áron 1848-ban az első két hatfontos ágyút öntötte, hátoldalán feliratozott, jelzés nélküli fotó, apró sérülésekkel, 24x17,5 cm
16148.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1950-1960 Miskolci, diósgyőri, városképek, életképek, felvonulások. Szentkereszti Béla részben jelzett, jelzetlen felvételei összesen kb 50 db db 14x9 és 9x12 cm
16149.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1906-07 össz 8 db üvegnegatív, ausztriai kirándulás klf. helyszínekkel (Neunkirchen, Semmering), közte egy fegyveres vadász, részben jelzett és magyar ny. feliratozott tasakokban, korabeli kartondobozban, 15x10 és 13x10 cm körüli méretekben
16150.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sümegi vár és Sümeg légi felvétele, fotó, 18,5×24 cm
16151.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1930-1940 Magas-Tátráról fotókat tartalmazó fotóalbum, 36 db fotóval, 6,5×8,5 cm
16152.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1930-1935 Törökországi utazás fényképalbuma, igényes, látványos fotókkal, a képeken Isztambul, Boszporusz, Ankara, Brussa (Bursa), Fekete-tenger, Marmara (Márvány-tenger), csendőrőrs, városi és vidéki életképek, stb.; összesen 105 db fotó, feliratozott albumlapokra ragasztva, 8,5x5,5 cm és 17x12 cm közötti méretben. Zsinórfűzéses, bőrkötésű albumban, erősebben sérült borítóval, belül jó állapotban.
16153.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1900 Zára (Zadar, Zara), Porta Terraferma, színes fotokróm nyomat, paszpartuban, 28x21,5 cm
16154.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1900 Zára (Zadar, Zara), Cinque Pozzi, színes fotokróm nyomat, paszpartuban, 26x21,5 cm
16155.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF