cca 1970 össz 4 db vasútállomásokról készült fénykép: Balatonakali-Dörgicse (2 db), Hajdúsámson, Csajág, jelzés nélküli fotók, 12,5x18 cm körüli méretben
cca 1880-1900 Ricordo di Venezia (Velence), 20 db keményhátú fotót tartalmazó leporelló (Szent Márk-bazilika, Dózsepalota, Sóhajok hídja, stb.), aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a leporelló több részre vált, 17,5x12,5 cm
1972 Bodvaji vashámor, melyből Gábor Áron 1848-ban az első két hatfontos ágyút öntötte, hátoldalán feliratozott, jelzés nélküli fotó, apró sérülésekkel, 24x17,5 cm
cca 1950-1960 Miskolci, diósgyőri, városképek, életképek, felvonulások. Szentkereszti Béla részben jelzett, jelzetlen felvételei összesen kb 50 db db 14x9 és 9x12 cm
cca 1906-07 össz 8 db üvegnegatív, ausztriai kirándulás klf. helyszínekkel (Neunkirchen, Semmering), közte egy fegyveres vadász, részben jelzett és magyar ny. feliratozott tasakokban, korabeli kartondobozban, 15x10 és 13x10 cm körüli méretekben
cca 1930-1935 Törökországi utazás fényképalbuma, igényes, látványos fotókkal, a képeken Isztambul, Boszporusz, Ankara, Brussa (Bursa), Fekete-tenger, Marmara (Márvány-tenger), csendőrőrs, városi és vidéki életképek, stb.; összesen 105 db fotó, feliratozott albumlapokra ragasztva, 8,5x5,5 cm és 17x12 cm közötti méretben. Zsinórfűzéses, bőrkötésű albumban, erősebben sérült borítóval, belül jó állapotban.