Stich

Zahl der Lose: 96

Hajómalom terve, ca 1750 Martin Engelbrecht. Rézmetszet. / Plan of a ship-mill. Engraving 28x17 cm
11388.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Fekete kakadu (der schwarze Kakatu), rézmetszet, papír, üvegezett fakeretben, 15x9 cm
11389.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1750-1800 4 db bibliai-egyházi témájú metszet Jézus életéből, egyik Tintoretto után, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, latin és német nyelvű feliratokkal, lap széle részben kissé sérült és kissé foltos, 20x14,5 cm.
11390.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1750-1800 4 db bibliai-egyházi témájú metszet, egyik Poussin után, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, latin és német nyelvű feliratokkal, lap széle részben sérült és foltos, 20x14,5 cm.
11391.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1750-1800 5 db bibliai-egyházi témájú metszet (utolsó vacsora stb.), egyik Tintoretto után, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, latin és német nyelvű feliratokkal, lap széle részben kissé foltos, 20x14,5 cm.
11392.

Rufpreis:
6 000 HUF

11393.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

6 db életkép és tájkép metszet, acélmetszetek XIX. sz. közepe Lapméret 20x25 cm
11394.

Rufpreis:
2 000 HUF

11395.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

11396.

Rufpreis:
8 000 HUF

Peter Speeth (1772-1831), Georg Primavesi (1774-1855): A heidelbergi kastély terasza (Der Altan des Heidelberger Schlosses). Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Sérült, javított. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 29,5x42 cm
11397.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11398.

Rufpreis:
4 000 HUF

11399.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF