cca 1750-1800 4 db bibliai-egyházi témájú metszet Jézus életéből, egyik Tintoretto után, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, latin és német nyelvű feliratokkal, lap széle részben kissé sérült és kissé foltos, 20x14,5 cm.
cca 1750-1800 4 db bibliai-egyházi témájú metszet, egyik Poussin után, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, latin és német nyelvű feliratokkal, lap széle részben sérült és foltos, 20x14,5 cm.
cca 1750-1800 5 db bibliai-egyházi témájú metszet (utolsó vacsora stb.), egyik Tintoretto után, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, latin és német nyelvű feliratokkal, lap széle részben kissé foltos, 20x14,5 cm.
Das Russische Schloss Cremmelin in der Stadt Moscau. - A moszkvai Kreml rézmetszetű képe, Üvegezett keretben 9x14 cm / Copper plate engraving of the Cremlin In Moscow, Russia
Peter Speeth (1772-1831), Georg Primavesi (1774-1855): A heidelbergi kastély terasza (Der Altan des Heidelberger Schlosses). Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Sérült, javított. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 29,5x42 cm