Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 873

Győrffy Sándor (1951-): Gk. in Sopron, 1985. Ofszet, papír, jelzett, számozott (6/30), lapméret: 30×42 cm
10297.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Emanuel Gloor (1937-): Vonalas kép (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, 29,5x40 cm
10298.

Rufpreis:
2 800 HUF

10299.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Gyökössy Lajos (1880-?): Velence. Akvarell, papír. jelzett, keretben, 20x30 cm
10300.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Gyökössy Lajos (1880-?): Pipacsmezőn. Akvarell, papír. jelzett, keretben, 23x32 cm
10301.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Görög Rezső (1930- ?): Tiszapart. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben. 30x55 cm
10302.

Rufpreis:
8 000 HUF

10303.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

10304.

Rufpreis:
8 000 HUF

10305.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10306.

Rufpreis:
2 800 HUF

10307.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10308.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF