cca 1960-1980 A Szegedi Kenderfonógyár fotóarchívumából származó felvételek: II. világháború és az azt követő újjáépítés, hirdetmények, termelőszövetkezeti munkások, stb.; össz. 14 db fotó, a hátoldalon pecséttel jelzettek, 24x18 cm körül
cca 1900-1910 Kassa, fiúiskola osztályának csoportképe, kartonra kasírozott fotó Cséri Henrik műterméből, a karton kissé foltos, 15,5x11,5 cm (teljes: 25x20 cm)
1934-35 A Pápai Róm. Kat. Polgári Fiúiskola tanárai és IV. osztályos tanulói, csoportkép (tablófotó), közte Csertő (Czethoffer) Antal (1901-1973) teológiai doktor, hitoktató, jelzés nélküli fotó kartonon, foltos, sérült, 33x42 cm.
cca 1930 2 db vatikáni csoportkép, Rott Nándor (1869-1939) veszprémi püspök, Langmár Lipót (1895-1979) és más beazonosítandó egyházi és polgári személyek társasága, G. Felici római fényképész jelzett fotói, egyik foltos, másikon kisebb szakadással, 23x38 cm.