Foto

Zahl der Lose: 617

Vegyes portrék, 13 db kartonra kasírozott fotó, változó méretben és állapotban
15577.

Rufpreis:
1 800 HUF

1890 Erdély, Déli-Kárpátok, Mündra-csúcs a Kürzsiáról, Csernó Géza felvétele, kartonra kasírozott fotó, 11×15 cm
15578.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

15579.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1989 Iskolakerülők, Kardos Ferenc filmje, 5 db filmfotó, mozi fotó 24x18 cm
15580.

Rufpreis:
2 800 HUF

1940 Berzsenyi Dániel reálgimnázium osztálykép, kartonra ragasztva, 16x23 cm
15581.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1960 Magyar evezős sportolók korabeli sajtófotói Wichmann, Solti, Urányi, Fábián 5 db 13x18 cm
15582.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1900-1910 Kassa, fiúiskola osztályának csoportképe, kartonra kasírozott fotó Cséri Henrik műterméből, a karton kissé foltos, 15,5x11,5 cm (teljes: 25x20 cm)
15583.

Rufpreis:
2 000 HUF

1934-35 A Pápai Róm. Kat. Polgári Fiúiskola tanárai és IV. osztályos tanulói, csoportkép (tablófotó), közte Csertő (Czethoffer) Antal (1901-1973) teológiai doktor, hitoktató, jelzés nélküli fotó kartonon, foltos, sérült, 33x42 cm.
15584.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930 2 db vatikáni csoportkép, Rott Nándor (1869-1939) veszprémi püspök, Langmár Lipót (1895-1979) és más beazonosítandó egyházi és polgári személyek társasága, G. Felici római fényképész jelzett fotói, egyik foltos, másikon kisebb szakadással, 23x38 cm.
15585.

Rufpreis:
3 000 HUF

4 db szociofotó, egyik Bánhalmi János felvétele, némelyik felületén törésnyom, 18,5×18,5 és 23,5×18 cm közötti méretekben
15586.

Rufpreis:
2 000 HUF

1982 Time stands still című film fotói, 6 db, némelyik sarkán törésnyom,, 13,5×18 cm
15587.

Rufpreis:
5 000 HUF

1986 Banánhéjkeringő című film fotói, 2 db, 18×24 cm
15588.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF