Gläser Zahl der Lose: 338
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3105920
12208
474
Glass-objects
Murano levélnehezék, narancssérga virág anyagában színezéssel, tömör, jelzés nélkül, hibátlan, d: 5,5 cm 2975891
12209
474
Glass-objects
Bordó kristály váza. Hibátlan 14 cm
3193696
12210
474
3200
Glass-objects
Gazdagon csiszolt kéken pácolt üvegváza. Jelzés nélkül, m: 18 cm 3164183
12211
474
Glass-objects
Murano levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virágcsokor felépítménnyel, csepp alakú üvegtest, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, belső réteghibával, m: 8,5 cm 3221968
12212
474
200
Glass-objects
Murano üveg kosár, jelzés nélkül, ragasztott, sérült, m: 13 cm
3115329
12213
474
Glass-objects
Murano talpas levélnehezék, kis ütődésekkel, m: 9,5 cm
3216366
12214
474
Glass-objects
Kúrapohár. cca 19. sz. vége, Bad Bjomburg, szarvas köszörült képével díszítve, kis pattogzással, m: 11 cm 3214732
12215
474
Glass-objects
Ólomkristály tálca, gazdag díszítéssel, 26x15 cm 3214888
12216
474
Glass-objects
Kék cseh üveg kínáló tál. Többrétegű kristály, formába öntött, anyagában színezett, hibátlan 14x14 cm
3215661
12217
474
Glass-objects
9 db üveg azonosítatlan célra, kisebb sérülésekkel 8,5x4 cm
3215357
12218
474
Glass-objects
Ritzenhoff design söröspohár, Debora Jedwab designer által tervezett mintával, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm 3215395
12219
474
Glass-objects
Antik bordázott díszítésű üvegváza. Jelzés nélkül, m: 31,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF